Porównanie żeli pod prysznic Nivea for Men Sport vs. Umbro Energy

Dzisiejszego dnia mam przyjemność zrecenzować wam dwa żele pod prysznic jeden firmy Nivea oraz drugi firmy Umbro. Żel Nivea został kupiony w Polsce natomiast drugi żel został zakupiony w Anglii. Nie pisze tego bez powodu, gdyż pochodzenie mogło mieć wpływ na ocenę produktu ponieważ kosmetyki zakupione poza granicami naszego kraju mają zupełnie inną konsystencję oraz zapach.
tie 690084 1280 1024x683
Pojemność: Nivea for Men Sport 250ml, Umbro Energy 300ml
Moja opinia:
Jeden i drugi żel pod prysznic jest bardzo wydajny co jest bardzo dużym plusem ponieważ na owe żele trzeba wydać bagatela 10 zł.
100 9670 577x1024

Zarówno jeden jak i drugi działa relaksująco i łagodząco, bardziej do gustu przypada mi zapach żelu umbro. Na korzyść żelu Nivea przemawia fakt ,że żel może być stosowany zarówno do mycia ciała jak i włosów, chodź jak dla mnie jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego;) dobrym szamponem jest szampon z rzepy oraz szampon Ziaji z nowej serii „yego” który już czeka na premierową recenzje.

100 9671 577x1024

Oceniając produkt pod względem estetycznym zwycięzca może być tylko jeden a jest to dzieło firmy Umbro jak widać na zdjęciu producenci tejże firmy wymyślili bardzo praktyczny i zarówno estetyczne rozwiązanie, teraz nawet mając śliskie ręce żel możemy pewnie trzymać w ręku dzięki profilowanej fakturze butelki. Ogólnie rzecz biorąc pojedynek wygrywa żel firmy Umbro żel posiada przyjemniejszą konsystencje. Wystarczy nie wielka ilość aby rozprowadzić żel na ciele, dodatkowym atutem specyfiku Umbro jest ładniejszy zapach.

Po kąpieli ma się rzeczywiście wrażenie zrelaksowanego i odprężonego co jest ważne po ciężkim dniu np. w pracy bądź wykładach. Najważniejsze jednak aby zapach był stonowany i
niezbyt mocny jak w przypadku Niveii. Mojej narzeczonej również do gustu
bardziej przypada zapach żelu Umbro aniżeli Niveii.

1 Comment

  1. Kinga 18 listopada 2011 / 06:24

    To już wiem co kupić mężczyznom na święta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.