Z Mizon Polska na konferencji kosmetyków Koreańskich

dsc01643 1024x577W zeszły piątek, 10 czerwca byłam w Warszawie na konferencji kosmetyków Koreańskich, na którą zostałam zaproszona przez firmę Mizon Polska. Koreańska pielęgnacja fascynuje mnie od dawna, więc od razu się zgodziłam. Gwoździem programu była prelekcja Charlotte Cho – autorki książki ,,Sekrety urody Koreanek”, o której pisałam tutaj.
Na konferencji miałam okazję poznać właścicielkę sklepu Mizon Polska, która jest odpowiedzialna za moje kosmetyczne-koreańskie szaleństwo. Moje przeczucia mnie nie zawiodły – to bardzo pozytywna osoba, która o kosmetykach koreańskich wie wszystko, a nawet jeszcze więcej.
Mizon Polska miał swoje stoisko, przy którym można było mnie spotkać (bardzo się cieszę, bo spotkałam tyle wspaniałych Blogerek, które w końcu mogłam poznać na żywo!). Opowiadałam o kosmetykach Mizona, a także polecałam moje perełki m.in. peeling Vita Lemon (klik) i masce na płacie bawełnianym z zieloną herbatą (klik).
Nawet organizatorka konferencji gratulowała właścicielce firmy Mizon Polska, bo przy stoisku nr 14 było najwięcej osób. Nie dziwię się, bo kosmetyki Mizona są naprawdę zachwycające.
dsc01651 1024x577
W panelu dyskusyjnym kilku znanych Blogerów opowiadało o kosmetykach, które testowali. Później przyszedł czas na wyczekiwaną Charlotte Cho, która opowiadała o swojej pielęgnacji (miała nawet ze sobą swoje ulubione produkty). Po skończonej wypowiedzi można było zamienić słówko z Charlotte, zrobić zdjęcia, zdobyć autograf itd.
img 20160620 112133

Charlotte to cudowna osoba. Swoim optymizmem i otwartością kupiła mnie w 100% a jej cera? Naprawdę jest taka idealna! Widać, że koreańska pielęgnacja bardzo jej służy. 
Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w Konferencji kosmetyków Koreańskich, a szczególnie, że mogłam poznać właścicielkę Mizon Polska na żywo, porozmawiać z Charlotte i spotkać na żywo znajome dotychczas tylko z sieci Blogerki i Vlogerkę Agnieszkę Grzelak. Dzięki Dziewczyny za pogawędkę 🙂

7 Comments

 1. interendo 20 czerwca 2016 / 16:47

  no nie dało się ukryć, że Mizon był najlepszy <3

  • goodforyoudp@gmail.com 20 czerwca 2016 / 16:56

   Nawet Organizatorka gratulowała Mizonowi największego zainteresowania 😀
   Cieszę się, że mogłam Cię poznać na żywo <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.