Strona główna » Ale jaja! Wielkanocny konkurs!

Ale jaja! Wielkanocny konkurs!

W tym roku Zajączek może zaskoczyć Was kosmetycznym prezentem od D&P blog. 

Zgłoszenie do konkursu zostaw w komentarzu: napisz swoje imię oraz adres e-mail. W kilku słowach napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie ma przykicać Zajączek D&P.
Aby wziąć udział w konkursie nie musisz być naszym obserwatorem, ani fanem na Fanpage, jeśli jednak będziesz chciał/chciała polubić D&P blog na Facebooku, będzie nam bardzo miło!

Mamy dla Was konkurs. Do wygrania jest zestaw kosmetyków, w którego skład wchodzą:

– zestaw do kąpieli z myjką do ciała
– esencja do kąpieli Kneipp ,,Głęboki odpoczynek” z paczulą i drzewem sandałowym 
– 100 % naturalne mydło Olive Oil firmy BIOesti
– próbka cytrynowego płynu pielęgnującego pod prysznic firmy Kneipp
– próbka filtru Dr.G SPF 50+ PA+++
– kula do kąpieli

Regulamin:
1. W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na to czy jest obserwatorem, czy pierwszy raz jest na blogu. Mimo wszystko będzie nam bardzo miło, jeśli dodasz nas do obserwowanych lub zalajkujesz D&P blog na Facebooku. Nie jest to jednak warunek konieczny.
2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie zadań konkursowych tj. odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu pod notką konkursową, a także podanie adresu e-mail.
3. Odpowiedzi bez podpisu, tj.anonimowe nie będą brane pod uwagę.
4. Wygraną odpowiedź wyłania jury konkursu w składzie dwuosobowym tj. właściciele bloga D&P.
5. Konkurs trwa do dnia 09.04.2015 (godz.16), ogłoszenie wyników nastąpi 10.04.2015 ok. godziny 20:30. Odpowiedzi przesłane po terminie 09.04.2015 godz. 24:00 nie będą brane pod uwagę.
6. Osoba, która wygra konkurs jest zobowiązana do przesłania danych do wysyłki w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników na adres e-mail: [email protected].
Jeśli osoba, która wygrała konkurs nie prześle danych w ww. terminie, nagroda przepada na rzecz innego uczestnika konkursu.
7. Wysyłka wygranej nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania danych do wysyłki, na koszt organizatora konkursu.

Życzymy miłej zabawy!

12 Comments

 1. Avatar creatives 9 kwietnia 2015 / 18:32

  Niech Zajączek będzie dla mnie,
  Chcę wymoczyć ciało w wannie.
  Nowa jestem w blogosferze,
  Chcę recenzje dać w ofierze.
  Chęci i motywacji mam niemało,
  lecz żeby czytelników przybywało.

  Nie miałam jeszcze tej przyjemności
  takiego Zajączka w mym domu gościć.
  Na myśl, że przyniesie mi paczkę pachnącą,
  zaczynam szykować już kąpiel gorącą.
  Motywacji we mnie mnóstwo,
  żeby zrobić się na bóstwo.

  Zuzia, [email protected]

 2. Avatar scarlet23 8 kwietnia 2015 / 15:26

  a ja bym chciała żeby przyszedł do mnie ten króliczek bo mam w kwietniu urodziny i imieniny a zawsze dostaje prezen na raz taki 2w1 wiec zajączek by mi choć w tym roku zrobił nadliczbowy kosmetyczny gift:)

  Kasia , [email protected]

 3. Avatar ja, Kosmeonautka 8 kwietnia 2015 / 10:51

  A ja zapraszam Króliczka do siebie dlatego, że studiuję w Trójmieście, gdzie (o ile dobrze pamiętam) i Wy mieszkacie, więc mogłabym podziękować za nagrodę osobiście przy jakiejś kawie i ciachu 😉 Chociaż… po Świętach chyba lepsza byłaby sama kawa, i to bez cukru 😀

 4. Avatar Anonimowy 8 kwietnia 2015 / 10:47

  Bardzo ucieszyłabym się na widok takiego Zajączka u mnie w domu, gdyż żaden w tym roku mnie nie odwiedził. Może dlatego, że była ich gromadka dla dzieciaków i o mnie już zapomniały. Poza tym jako pracująca mama dwójki dzieci nie mam zbytnio czasu na relaks. Wiem,że taki zestaw zmobilizowałby mnie do zrobienia sobie małego domowego SPA i wyłącznie się chociaż na parę godzin z obowiązków dnia codziennego.
  Pozdrawiam, Natalia.
  [email protected]

 5. Avatar Mrs.Rose 8 kwietnia 2015 / 08:52

  Zajączek mógłby do mnie przykicać, bo na pewno dostałby ode mnie duuużą marchewę i powitałabym go w stroju króliczka :D.
  A tak poważnie, lubię testować i opisywać nowości, jest to moja pasja i taki prezent od zajączka sprawiłby mi ogromną radość. Taka relaksująca i odprężająca kąpiel zdecydowanie przydałaby się "króliczkowi" po świętach. 😀

  Pozdrawiam,
  Aneta

  e-mail: [email protected]

 6. Avatar odcienie nude 8 kwietnia 2015 / 06:54

  Jestem maniaczką kąpieli. Nic mnie tak nie odpręża jak poleżenie w wannie, oczywiście preferują moczenie się we wrzątku:D I prznam Ci się szczerze, że świąteczna, to ja nie jestem, jajek nie malowałam, ale poodkurzałam jak to mam w zwyczaju w sobotę;))
  [email protected]

 7. Avatar Hola Paola 8 kwietnia 2015 / 06:52

  Dlaczego ja? Bo dopiero znalazłam tego bloga i pewnie cały dzień zajmie mi przeczytanie wszystkich postów, a po tak pracowitym dniu przyda mi się kąpiel otoczona pięknym zapachem 🙂 Była bym przeszczęśliwa gdyby udało mi się wygrać. [email protected]

 8. Avatar Strudelka 111 8 kwietnia 2015 / 06:39

  W moim regionie króliczek nie przychodzi z prezentami na święta. Byłaby to dla mnie ogromna odmiana gdyby w tym roku cos tak przyjemnego się mi przydarzyło 🙂
  Zestaw kosmetyków jest naprawdę fajny, domyslam się, ze dzieki nim moje zmęczone świątecznymi przygotowaniami zmysły byłyby rozpieszczone do granic mozliwości!
  [email protected]

 9. Avatar Monika Rodzinka 7 kwietnia 2015 / 11:50

  Ja jak moja poprzedniczka, również mam dwa króliczki ale czy moje dziewczyny były by zadowolone z wizyty kuzyna, hm…..obwarczały by bidaka na pewno, łakocie z koszyczka by zjadły a jego pewnie jeszcze przegoniły. Ja natomiast byłabym zadowolona bo lubię zwierzątka a te co przynoszą super prezenty to tym bardziej, pozdrawiam Monika
  [email protected]

 10. Avatar Anonimowy 5 kwietnia 2015 / 20:03

  Te święta nie były tymi wymarzonymi a to dlatego że nie mogłam spotkać się z najbliższymi cóż obowiązki zawodowe…z jednej strony przykro mi że nie mogłam tych świąt spędzić z rodziną a z drugiej cieszę się że w tym czasie mogłam zrobić tyle dobrego będąc na dyżurze. Och uwielbiam różnego rodzaju mydełka, płyny do kąpieli, oleje i sole….oj mogłabym się rozpisywac godzinami :). Chodzi o to że uwielbiam wszystkie relaksujące kąpiele w wannie codziennie mogę spędzić godzinę ….no dobra może trochę przesadziłam ale na pewno do momentu kiedy woda przestaje być ciepła 🙂 byłby to wspaniały prezent od Zajączka [email protected]

 11. Avatar Marta Konopacka 5 kwietnia 2015 / 18:51

  Mam dwa króliczki- bardzo by się ucieszyły z wizyty kuzyna 😉 A jeśli do tego przyniósł by ze sobą koszyczek pełen cudownych kosmetyków to była by nieziemska radocha 😀
  Marta [email protected]

 12. Avatar Zuzia S 5 kwietnia 2015 / 14:50

  Dlaczego to mnie ma odwiedzić zajączek? Hmmm? Może dlatego, że bardzo napracowałam sie przygotowując te święta, zajączek byłby mile widziany ? Ale tak naprawdę, to bardzo lubię testować nowe kosmetyki, a jeszcze bardziej dostawać prezenty ? U mnie żaden kosmetyk nigdy się nie marnuje, jesli się nie sprawdza w jednym, pewnie znajdzie inne zastosowanie 😉
  Pozdrawiam 🙂
  Zuzia , [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.