Strona główna » Amla: olej naturalny do włosów

Amla: olej naturalny do włosów

Zachwycona Indiami i wszystkim co z nimi związane zakupiłam olejek z amli jak narazie olejek sprawdza się dobrze. Ale liczyłam na lepsze efekty, chociaż może po 4-5 zastosowaniu będą lepsze. Fakt,że wyglądają na zdrowsze (całą zimę suszyłam włosy suszarką) poza tym jest wytworzony z naturalnych składników. Cudownie nabłyszcza i odżywia włosy. Jedynym minusem dla niektórych może być mocny, ziołowy zapach (ja jestem nim zachwycona). Podobno też opóźnia procesy siwienia. Ja siwych na razie nie mam, więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć 😉  

pielęgnacja włosów przy pomocy amli dabur

01.05.2011– właśnie się dowiedziałam, że istnieje również coś takiego jak amla w pudrze, dlatego daję tutaj tą informację jako uzupełnienie. Nie miałam jeszcze możliwości wypróbowania tego specyfiku, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat?  

A teraz opiszę efekt po dłuższym już stosowaniu amli- ten kosmetyk zagościł u mnie na dobre. Od czasu zakupu zużyłam dopiero 3 buteleczki (!) co świadczy o tym jak bardzo wydajna jest amla. Nakłoniłam nawet połowę mojej rodziny do korzystania z niej;) każdy ją sobie bardzo chwali. Jedynym minusem jest zmywanie jej – co jest trochę kłopotliwe. Jednak da się do tego przyzwyczaić.

2 Comments

  1. Avatar Agnieszka 14 lipca 2011 / 18:33

    Pierwszy raz przeczytałam o tym specyfiku. Ostatnio trochę przesuszyłam i osłabiłam sobie włosy a ponieważ uważam je za mój główny atut muszę trochę bardziej zadbać o pielęgnację. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi sie kupić amlę.
    Dzięki za ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.