Strona główna » Jak edytuję swoje Insta Stories z pomocą aplikacji Unfold?

Jak edytuję swoje Insta Stories z pomocą aplikacji Unfold?

Dostaję od Was sporo pytań na temat Insta Stories na naszym profilu na Instagramie (jeśli jeszcze nas nie obserwujecie, zróbcie to teraz), a dokładniej tego czym je edytuję, że są inne niż tradycyjne Stories, które oferuje Instagram. Postanowiłam napisać post o aplikacji Unfold, więc jeśli nurtuje Was pytanie jak opublikować wyróżniające się Insta Stories  – zapraszam do czytania tego artykułu.

Na końcu pojawi się filmik, w którym pokażę Wam jak krok po kroku zrobić przykładowe Insta Stories za pomocą aplikacji Unfold. Jestem bardzo ciekawa czy podoba się Wam taka forma krótkich postów poradnikowych na temat IG? Dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście więcej postów tego typu z filmikami jak coś zrobić krok po kroku. To dla nas coś zupełnie nowego, więc nie wiemy czy taka forma Wam odpowiada.

Edycja Insta Stories przy pomocy aplikacji Unfold

Aplikacja Unfold do edycji Insta Stories

Najczęściej korzystam z aplikacji Unfold, którą bez problemu ściągniecie w App Store. Jeśli korzystacie z systemu Android – możecie pobrać aplikację April, która jest bardzo podobna do apki Unfold. Aplikacja Unfold jest to bezpłatna aplikacja do obróbki Stories oraz zdjęć z dodatkowymi opcjami płatnymi (ja korzystam z opcji bezpłatnej, bo te szablony najbardziej mi się podobają). Za pomocą tej aplikacji Unfold możemy dodać ramki, a także estetyczny opis pod zdjęciem. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna, więc nawet największy laik poradzi sobie z jej obsługą. Wystarczy wgrać zdjęcie do wybranego szablonu, dodać napis a następnie kliknąć w prawym, górnym rogu strzałkę w dół i zapisać za pomocą ‚Page’ lub ‚Story’ albo jeśli chcecie wgrać Stories od razu musicie kliknąć ‚Share page to Instagram’.


Wiecie już jak edytuję swoje Insta Stories za pomocą aplikacji Unfold, a jeśli chcecie wiedzieć jak dodać ikonki do wyróżnionych relacji na Instagramie i chcecie pobrać nasze projekty ikonek zupełnie za darmo, zajrzyjcie do postu z ikonkami na IG. Znajdziecie tam instrukcję krok po kroku jak wgrać ikonki do wyróżnionych relacji i cieszyć się pięknym profilem na Insta.

16 Comments

 1. Avatar Anna 7 września 2018 / 21:07

  Wow, super. Widziałam u znajomych właśnie tego typu relacje i zastanawiałam się, jak one są robione. Wyglądają bardzo elegancko i ciekawie.

  • dpblogpl dpblogpl 8 września 2018 / 06:33

   Teraz już wiesz krok po kroku jak ją zrobić 🙂 Planujesz wrzucać takie relacje na swój profil?

 2. Avatar Mirabelove 31 lipca 2018 / 21:57

  Pierwszy raz to widzę. Mam iPhone i zainstaluję na próbę tą aplikacje.

  • dpblogpl dpblogpl 1 sierpnia 2018 / 08:49

   Aplikacja jest naprawdę fajna, a Stories dzięki niej dużo ciekawsze według mnie 🙂

 3. Avatar Olga 25 lipca 2018 / 06:22

  Czy dzięki tej appce będę miała wpływ na większe zasięgi na Stories? Fajne porady, czytałam inne wpisy z poradnika blogera. Pzdr.:)

  • dpblogpl dpblogpl 25 lipca 2018 / 09:10

   Na pewno ma to wpływ na zasięg Stories, bo zawsze fajniejsze Stories będzie miało lepsze zasięgi. Już w ogóle jak wgrasz filmik i do tego dodasz ramkę z Unfold 🙂

 4. Avatar Missha 24 lipca 2018 / 11:38

  Dobrze wygląda Instagramowe stories z tą apką, bo nie jest takie nudne jak zwykłe,które narzuca Instagram. Dobrze,że są aplikacje które pozwalają na edycję Instagrama czy zdjęć dzięki temu powstaje wiele fajnych profili.

  • dpblogpl dpblogpl 24 lipca 2018 / 13:31

   To prawda! Dzięki apce Unfold Stories są dużo ciekawsze 🙂

 5. Avatar Paulina 23 lipca 2018 / 09:18

  Pierwszy raz słyszę o tej aplikacji, ale już wiem jak będzie dziś wyglądać moje Insta Stories!Dziękuję Wam 🙂

  • dpblogpl dpblogpl 24 lipca 2018 / 13:31

   Daj znać jak już wrzucisz Stories, chętnie zobaczę 🙂

 6. Avatar Paula 23 lipca 2018 / 07:06

  Szkoda, że aplikacja nie jest dostępna na androida:( Fajna aplikacja:)

  • dpblogpl dpblogpl 23 lipca 2018 / 08:04

   Sprawdź apkę April, o której wspominam w tekście. Jest bardzo podobna do Unfold i jest dostępna na Androida 😉

 7. Avatar Karolina 22 lipca 2018 / 23:09

  Apkę Unfold poznałam jakiś czas temu.Korzystam z niej cały czas!

  • dpblogpl dpblogpl 22 lipca 2018 / 23:10

   Ta aplikacja jest super! Potrafi ożywić nie jedno Stories.

 8. Avatar Kasiak 22 lipca 2018 / 23:08

  Nie znałam tej aplikacji…u Was zawsze dowiem się czegoś nowego dlatego lubię tu wpadać, szczególnie czytać poradnik blogera. Jest tu dużo ciekawych i przydatnych informacji 🙂

  • dpblogpl dpblogpl 22 lipca 2018 / 23:12

   Super! Bardzo się cieszę, bo na tym mi najbardziej zależy – żeby moi Czytelnicy znaleźli tu sporo informacji, które będą mogli wykorzystać do rozwoju swojego profilu na Instagramie. Powodzenia w rozwijaniu Instagramowego profilu #instasukces 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.