Strona główna » Stylizacja na spotkanie biznesowe lub konferencję

Stylizacja na spotkanie biznesowe lub konferencję

W lipcu byliśmy na konferencji See Bloggers. To jedno z większych wydarzeń skierowanych do Blogerów, które odbywa się w Gdyni. Podczas konferencji można wziąć udział w wykładach tematycznych (m.in. uroda i moda, ogólne [o tym, jak rozwinąć bloga], parenting czy strefa cooking). My w tym roku zdecydowaliśmy się nie zapisywać na żadne z wykładów, bo najbardziej zainteresowały nas ogólne.

 
Wzięliśmy udział m.in. w świetnym wykładzie na temat Instagrama i recepty na sukces na tym portalu społecznościowym. Zresztą ten wykład zgromadził pełną salę (nie bez powodu). Niestety w tym roku nie mogliśmy wziąć udziału w wystąpieniu Fashionelki, bo mieliśmy już wcześniej umówione spotkanie biznesowe. Szkoda, bo zeszłoroczny wykład zrobił na mnie ogromne wrażenie. Takiego motywacyjnego kopa nie dostałam już dawno. To dzięki wypowiedzi i rozmowie indywidualnej po wykładzie zdecydowaliśmy się na postawienie na rozwój bloga. Dzięki Fash! 
 
Na pierwszy dzień konferencji See Bloggers wybrałam lnianą marynarkę i spodnie z H&M Premium. Lniane ubrania świetnie sprawdzają się w ciepłe dni, bo są bardzo przewiewne i lekkie. Do marynarki i spodni dobrałam wiskozową bluzkę w kwiaty z Tatuum (obecnie na przecenie!) i najwygodniejsze na świecie (a zarazem eleganckie) sandały z CCC. Dodatki: torebka (prezent z Włoch), zegarek srebrny Apart i kolczyki perły tej samej firmy. Poniżej podobna stylizacja.
 

Podobną stylizację znajdziesz tutaj

 

 
 
 
 
 

7 Comments

 1. Avatar Izabela Kornet 22 sierpnia 2016 / 07:21

  Dobra opcja, właśnie powinnam zacząć szykować swoją garderobę, bo w sobotę czeka mnie WroBlog, później prowadzę warsztat na Babafest i sama też w listopadzie organizuję event dla blogerów z panelami edukacyjnymi, więc.. rany, przecież nie mogę wszędzie wyglądać tak samo! 😀

 2. Avatar prostoofinansach 17 sierpnia 2016 / 15:50

  Hmm byłam dzisiaj w pracy w białym żakiecie jakoś szefowi nie przypadł do gustu, tak mi się przynajmniej wydaje. Ale na konferencje jak najbardziej fajny pomysł.

  • Avatar [email protected] 17 sierpnia 2016 / 15:56

   Latem jasny żakiet jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Wiadomo jednak, że wszystko zależy od branży,w jakiej pracujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.