Współpraca

Współpraca dpblogpl
Jesteś przedstawicielem firmy, której markę chciałbyś wypromować? Dobrze trafiłeś! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami: kontakt@dpblog.pl Uwaga! Przeprowadziliśmy się do Warszawy. Gdański adres do wysyłki jest nieaktualny i nie mamy możliwości odebrania czegokolwiek, co zostało wysłane na ten adres. 

  Średnia miesięczna liczba odwiedzin bloga

– Unikalni użytkownicy: 30 000
– Liczba odsłon: 75 000

Media społecznościowe

– Instagram @dpblogpl (12,3 k Followersów)
Facebook /dpblogpl (5357 fanów) 

Przykładowe firmy, z którymi współpracowaliśmy

przykładowe firmy, z którymi współpracowaliśmy: dax cosmetics, zalando, lounge, phenome, marie zelie, brand24, miugo, silit, nuxe paris, beko, media markt, ing bank, philips oraz soraya  
Formy współpracy

Do promocji każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Ostateczna wycena kampanii reklamowej odbywa się po ustaleniu szczegółów współpracy. Nie współpracujemy barterowo. Rozliczamy się na podstawie umowy o dzieło.
 
Oferujemy:
– posty sponsorowane na blogu
– posty sponsorowane w mediach społecznościowych
– testy i recenzje produktów
– konkursy na blogu i/lub w mediach społecznościowych
– linki w postach
– eventy/wyjazdy sponsorowane
– relacje z wydarzeń
– patronat medialny
– kampanie reklamowe z wykorzystaniem naszego wizerunku

 Co zyskujesz współpracując z nami?

Post sponsorowany jest widoczny na stronie głównej bloga przez około 2 tygodnie. Dodatkowo każdy post promujemy na naszym fanpage i profilu Google + (a także na naszym profilu na Instagramie w przypadku recenzji/testów produktów).

Nasi Czytelnicy często wracają do starszych postów. Płacąc za post sponsorowany możesz cieszyć się zainteresowaniem dot. Twojego produktu przez długi czas. Wszystkie posty na naszym blogu można w łatwy sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki (po prawej stronie, od razu pod naszym zdjęciem). Na D&P blog reklamujemy tylko te produkty, do których sami jesteśmy przekonani. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają do nas duże zaufanie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: kontakt@dpblog.pl