Współpraca

Jesteś przedstawicielem firmy, której markę chciałbyś wypromować? Dobrze trafiłeś! Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: kontakt(at)dpblog(kropka)pl Uwaga! Przeprowadziliśmy się do Warszawy. Gdański adres do wysyłki jest nieaktualny i nie mamy możliwości odebrania czegokolwiek, co zostało wysłane na ten adres. 

Średnia miesięczna liczba odwiedzin bloga (sierpień 2018)

– Unikalni użytkownicy: 49 392

– Liczba odsłon: 78 265

dpblog.pl statystyki

 

Media społecznościowe

– Instagram @dpblogpl (12 k Followersów)

Pinterest (173,5 tys. widzów miesięcznie)
 
 
 
Facebook /dpblogpl (5244 fanów)
 

Formy współpracy

Do promocji każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Ostateczna wycena kampanii reklamowej odbywa się po ustaleniu szczegółów współpracy. Nie współpracujemy barterowo. Rozliczamy się na podstawie umowy o dzieło.
Oferujemy:
– posty sponsorowane na blogu
– posty sponsorowane w mediach społecznościowych
– testy i recenzje produktów
– konkursy na blogu i/lub w mediach społecznościowych
– linki w postach
– eventy/wyjazdy sponsorowane
– relacje z wydarzeń
– patronat medialny
– kampanie reklamowe z wykorzystaniem naszego wizerunku

Przykładowe firmy, z którymi współpracowaliśmy

Co zyskujesz współpracując z nami?

Post sponsorowany jest widoczny na stronie głównej bloga przez około 2 tygodnie. Dodatkowo każdy post promujemy na naszym fanpage i profilu Google + (a także na naszym profilu na Instagramie w przypadku recenzji/testów produktów).

Nasi Czytelnicy często wracają do starszych postów. Płacąc za post sponsorowany możesz cieszyć się zainteresowaniem dot. Twojego produktu przez długi czas. Wszystkie posty na naszym blogu można w łatwy sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki (po prawej stronie, od razu pod naszym zdjęciem). Na D&P blog reklamujemy tylko te produkty, do których sami jesteśmy przekonani. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają do nas duże zaufanie. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do zakładki o nas
 

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: kontakt(at)dpblog(kropka)pl