Strona główna » Współpraca

Współpraca

Jesteś przedstawicielem firmy, której markę chciałbyś wypromować? Dobrze trafiłeś! Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: [email protected] Uwaga! Przeprowadziliśmy się do Warszawy. Gdański adres do wysyłki jest nieaktualny i nie mamy możliwości odebrania czegokolwiek, co zostało wysłane na ten adres. 

Średnia miesięczna liczba odwiedzin bloga (sierpień 2019)

– Unikalni użytkownicy: 43 320

– Liczba odsłon: 68 202

Media społecznościowe

– Instagram @dpblogpl (13,7 k Followersów)

Pinterest (294,4 tys. widzów miesięcznie)

dpblogpl na pintereście statystyki
tablice Pinterest statystyki dpblogpl

Facebook /dpblogpl (5207 fanów)

dpblogpl na facebooku statystyki

Formy współpracy

Do promocji każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Ostateczna wycena kampanii reklamowej odbywa się po ustaleniu szczegółów współpracy. Nie współpracujemy barterowo. Rozliczamy się na podstawie umowy o dzieło.

Oferujemy:

– posty sponsorowane na blogu

– posty sponsorowane w mediach społecznościowych

– testy i recenzje produktów

– konkursy na blogu i/lub w mediach społecznościowych

– linki w postach

– eventy/wyjazdy sponsorowane

– relacje z wydarzeń

– patronat medialny

– kampanie reklamowe z wykorzystaniem naszego wizerunku

– współpraca zawodowa (więcej na ten temat na samym dole)

Przykładowe firmy, z którymi współpracowaliśmy

Co zyskujesz współpracując z nami?

Post sponsorowany jest widoczny na stronie głównej bloga przez około 2 tygodnie. Dodatkowo każdy post promujemy na naszym fanpage i profilu Google + (a także na naszym profilu na Instagramie w przypadku recenzji/testów produktów). Nasi Czytelnicy często wracają do starszych postów. Płacąc za post sponsorowany możesz cieszyć się zainteresowaniem dot. Twojego produktu przez długi czas. Wszystkie posty na naszym blogu można w łatwy sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki (po prawej stronie, od razu pod naszym zdjęciem).

Na D&P blog reklamujemy tylko te produkty, do których sami jesteśmy przekonani. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają do nas duże zaufanie. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do zakładki o nas

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: [email protected]

Współpraca zawodowa Dominika i Piotr Pliszka

Oferujemy również współpracę zawodową – Dominika (Social Media i influence marketing), Piotr (e-commerce). W zawodzie pracujemy od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie w różnych branżach (najlepiej jednak czujemy się w branżach fashion oraz beauty marki premium, sklepy internetowe). To właśnie po zapoznaniu z naszym blogiem klienci najczęściej podejmują decyzję o współpracy z nami nie tylko blogowo, ale również zawodowo.  Z naszym doświadczeniem zawodowym możesz zapoznać się na profilach Linkedin:

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu profilu na Instagramie lub Strony na Facebooku (fanpage)? A może prowadzisz sklep internetowy, który nie sprzedaje tyle, ile byś chciał? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć sukces i zwiększyć sprzedaż 🙂 Jesteś zainteresowany współpracą w którymś z tych obszarów? Napisz do nas na adres e-mail: [email protected] W temacie napisz proszę ,,Współpraca”.