Jesteś przedstawicielem firmy, której markę chciałbyś wypromować? Dobrze trafiłeś! Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: contact@dpblog.fr Uwaga! Przeprowadziliśmy się do Warszawy. Gdański adres do wysyłki jest nieaktualny i nie mamy możliwości odebrania czegokolwiek, co zostało wysłane na ten adres. 

Średnia miesięczna liczba odwiedzin bloga (wrzesień 2018)

– Unikalni użytkownicy: 49 392

– Liczba odsłon: 78 265

dpblog.pl statystyki

 

Media społecznościowe

– Instagram @dpblogpl (11,7 k Followersów)
dpblogpl statystyki
Pinterest (290,6 tys. widzów miesięcznie)
Pinterest dpblogpl statystyki
Facebook /dpblogpl (5227 fanów)

Formy współpracy

Do promocji każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Ostateczna wycena kampanii reklamowej odbywa się po ustaleniu szczegółów współpracy. Nie współpracujemy barterowo. Rozliczamy się na podstawie umowy o dzieło.
Oferujemy:
– posty sponsorowane na blogu
– posty sponsorowane w mediach społecznościowych
– testy i recenzje produktów
– konkursy na blogu i/lub w mediach społecznościowych
– linki w postach
– eventy/wyjazdy sponsorowane
– relacje z wydarzeń
– patronat medialny
– kampanie reklamowe z wykorzystaniem naszego wizerunku
współpraca zawodowa (więcej na ten temat na samym dole)

Przykładowe firmy, z którymi współpracowaliśmy

Co zyskujesz współpracując z nami?

Post sponsorowany jest widoczny na stronie głównej bloga przez około 2 tygodnie. Dodatkowo każdy post promujemy na naszym fanpage i profilu Google + (a także na naszym profilu na Instagramie w przypadku recenzji/testów produktów).

Nasi Czytelnicy często wracają do starszych postów. Płacąc za post sponsorowany możesz cieszyć się zainteresowaniem dot. Twojego produktu przez długi czas. Wszystkie posty na naszym blogu można w łatwy sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki (po prawej stronie, od razu pod naszym zdjęciem). Na D&P blog reklamujemy tylko te produkty, do których sami jesteśmy przekonani. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają do nas duże zaufanie. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do zakładki o nas

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: contact@dpblog.fr

Współpraca zawodowa Dominika i Piotr Pliszka

Oferujemy również współpracę zawodową – Dominika (Social Media i influence marketing), Piotr (e-commerce). W zawodzie pracujemy od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie w różnych branżach (najlepiej jednak czujemy się w branżach fashion oraz beauty marki premium, sklepy internetowe). To właśnie po zapoznaniu z naszym blogiem klienci najczęściej podejmują decyzję o współpracy z nami nie tylko blogowo, ale również zawodowo.  Z naszym doświadczeniem zawodowym możesz zapoznać się na profilach Linkedin:

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu profilu na Instagramie lub Strony na Facebooku (fanpage)? A może prowadzisz sklep internetowy, który nie sprzedaje tyle, ile byś chciał? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć sukces i zwiększyć sprzedaż 🙂 Jesteś zainteresowany współpracą w którymś z tych obszarów? Napisz do nas na adres e-mail: dpmediaeu@gmail.com. W temacie napisz proszę ,,Współpraca”.