Media

D&P blog w Magazynie Together

TOGETHER MAGAZYN 4/2018

Blogowaniem zajmujemy się od 2009 roku. Dawniej blog znajdował się pod adresem www.good-for-you.blog.pl, a od czerwca 2011 jesteśmy na własnej domenie dpblog.pl. Na początku blog był o tematyce urodowej, z czasem stał się damsko-męskim blogiem lifestylowym. Jesteśmy świadomymi konsumentami, a także minimalistami. Nasz blog rozwija się razem z nami. Mamy głowy pełne pomysłów, dlatego realizujemy na blogu kampanie o różnej tematyce, nie zamykając się na konkretne kategorie. Jednym z nowych działów, który powstał wraz z naszym rozwojem jest Poradnik Blogera, gdzie piszemy o tym jak profesjonalnie prowadzić bloga, zarabiać na blogowaniu, a także realizować kampanie reklamowe na blogu i w mediach społecznościowych.

Dominika Pliszka

Urodzona 12.07.1990 roku sopocianka mieszkająca od połowy marca 2018 w Warszawie. Blogowaniem zajmuję się od 2009 roku. Zawodowo pracuję w obszarze mediów społecznościowych oraz współpracy z Blogerami i Influencerami (influence marketing) dla różnych firm. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu fanpage’y, profilów na Instagramie, a także influence marketingu. Moim hobby jest czytanie książek dotyczących rozwoju osobistego, joga, gotowanie dań wegetariańskich i wegańskich. Od czerwca 2014 jestem na diecie roślinnej.

Piotr Pliszka

Blogowanie to kolejna rzecz, która nas połączyła ze sobą. Z początku nie wiedziałem, że Dominika prowadziła bloga, jednak kiedy się o tym dowiedziałem, stwierdziliśmy, że rozszerzymy bloga o nową kategorię „Męskim Okiem”. Z czasem pisanie zaczęło mi sprawiać ogromną przyjemność. Zawodowo i prywatnie moją pasją jest tematyka związana z e-commerce. W wolnych chwilach lubię grać w piłkę na konsoli X-box, czytać książki o rozwoju osobistym oraz marketingu internetowym jak i oglądać mecze piłki nożnej z udziałem FC Bayern – drużyną, której kibicuję wiernie od 21 lat. Lubię gadżety i nowinki techniczne. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Lubimy poznawać nowe rzeczy, dlatego chętnie testujemy wszelkiego rodzaju nowinki. W blogowaniu, a także w życiu prywatnym stawiamy na jakość.
dpblogpl współpraca